Pozivnica za predavanje Petka leptiri

Prirodoslovni muzej Dubrovnik i Udruga Hyla pozivaju Vas na edukativno predavanje: Ulicama moga grada leptiri prelijetajuProjekt inventarizacije leptira park-šume Velika i Mala Petka. Partneri projekta su: Grad Dubrovnik, Javna ustanova Rezervat Lokrum, Prirodoslovni muzej Dubrovnik i Javna ustanova za upravljanje zaštićenim dijelovima prirode Dubrovačko-neretvanske županije.

Predavanje će se održati u petak, 16. ožujka 2018. u 15:00 sati u prostorima Prirodoslovnog muzeja Dubrovnik, a održat će ga dr. sc. Toni Koren, stručni suradnik Udruge Hyla.

Na predavanju ćete imati prilike upoznati se s navednim istraživanjem, faunom danjih i noćnih leptira park-šume Velika i Mala Petka s mogućnošću uključivanja u dugoročnu zaštitu leptira toga područja. Pozivamo vas da nam se nakon predavanja pridružite u istraživanju i promatranju noćnih leptira koje će se odvijati nedaleko od ulazne rampe u park-šumu u razdoblju od 17:00h do 19:30h. Prilikom dolaska, svakako ponesite svjetiljke.

Očekujemo Vas s veseljema na predavanju kao i na promatranju noćnih leptira park-šume Velika i Mala Petka.

Kontakt informacije:

Toni Koren,
toni.koren@hhdhyla.hr