Pozivamo Vas

na obilazak geomorfološkog spomenika prirode Špilje Šipun u Cavtatu uz stručno vodstvo djelatnika Javne ustanove za upravljanje zaštićenim dijelova prirode Dubrovačko-neretvanske županije, dana 27. studenog 2021. godine (subota).

Sukladno epidemiološkim mjerama i prihvatnom kapacitetu špilje Šipun, broj  sudionika ograničen je na  30 osoba.

Obilazak špilje Šipun bit će organiziran u dvije grupe od 15 sudionika, pri čemu prva grupa započinje  obilaskom Špilje u 9.00 sati, a druga grupa u 10.00 sati.

Mjesto okupljanja sudionika je ispred ulaznih vrata špilje Šipun. Svi sudionici trebaju se prikladno odjenuti za ulazak u špilju. Javna ustanova osigurava zaštitne kacige i lampe za ulazak u špilju.

Za obilazak špilje mogu se prijaviti sve osobe starije od 18 godina putem emaila (igolec@zastita-prirode-dnz.hr) ili putem telefona na broj +385 20 411 533. Prilikom prijave svaki sudionik je dužan odabrati grupu u koju će doći.

Dobro nam došli!

Javna ustanova za upravljanje zaštićenim dijelovima prirode Dubrovačko-neretvanske županije